Oferty pracy

ŚFUP Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników o różnych specjalnościach, którzy chcieliby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Nasza firma oferuje szereg możliwości zatrudnienia w różnych obszarach działalności. Zachęcamy zainteresowane osoby do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub drogą elektroniczną na adres e-mail: info@sfup.pl.

Dołącz do naszego zespołu już dziś i rozpocznij swoją karierę z nami!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Biura Handlu i Umów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość i doświadczenie w branży – przemysł ciężki (energetyka, ochrona środowiska, przemysł papierniczy, spożywczy, cukrownictwo)
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność prowadzenia procesu ofertowego oraz negocjacji
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • poszukiwanie nowych rynków zbytu i nowych klientów firmy
  • nawiązywanie i pielęgnowanie kontraktów w kraju i za granicą
  • pełnienie funkcji reprezentacyjnych i dbałość o dobry wizerunek firmy
  • sporządzanie kalkulacji cenowej, przygotowywanie ofert i negocjacja warunków dostaw
  • przygotowywanie i negocjowanie umów, oraz kontraktów handlowych
  • nadzór nad realizacją kontraktów
  • współudział w kreowaniu strategii obsługi klientów i stałe raportowanie prowadzonych przez siebie prac

Oferujemy:

  • dużą samodzielność i kreatywność w działaniu
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) pod wskazany adres e-mail: a.partyka@sfup.pl.

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, na które jest składana aplikacja.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ŚFUP Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. W. Witosa 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.“

opublikowano: 2022-11-18

Prosimy, aby w liście motywacyjnym zamieścić informację odnośnie stanowiska, na które kandydat składa aplikację. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.